TRAILER K MÉMU NOVÉMU VYSTOUPENÍ!

Jsem tak pyšné, ze vám mohu odhalit střípek mého nadcházejícího vystoupení s irským tancem, na které jsem trénovalo od té doby, co jsem se narodilo!
Je to velice procítěné dílo, abych tak řeklo. Nejtěžší bylo nacvičit vážný výraz, který je v irských tancích žádoucí. Ale jsem docela spokojené s výsledkem.
Co si myslíte o mém obličeji při tanci? A nemyslíte, že jsem si vzalo příliš velké sousto, když jsem si vybralo hudbu z Harryho Pottera? Předem moc děkuji za váš cenný názor. Díky němu mohu být lepší a lepší. Skvík!

>>><<<

I am so proud to reveal a snippet of my forthcoming expected Irish dance performance which I practiced since I was born!
It is a deeply felt piece of art, to say so. The most difficult part was training of the serious expression which is desirable when „irish dancing“. But I am quite satisfied with the outcome.
What do you think of my face while dancing? And don’t you think I took a bite so big I couldn’t swallow it by choosing Harry Potter theme? Thank you for your precious opinion. It enables me to be better and better. Squeek!

 

0 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *